Vrh CH

Vrh CH

* 5.5.2022
6 pejsků & 3 fenky

  ELROY AMYFLATT "U"
    "Shelda"

 ANEYRON AFTERGOW EFFECT 
     "Beruška"

ŠAMPION ČR
Klubový šampion KCHLS
Nejlepší pracovní pes FCR 2020
BIS pracovní

 ŠAMPION ČR, PL, SLO
 Klubový šampion KCHLS

 MSR III. cena 
 Rožumberský pohár III. cena 
 

 KZVP  I. cena, CACT
 KPZ III. cena
 

Zdraví:

DKK A, DLK 0/0

oči – negativní, gonio – negativní

 

Zdraví:

DKK A, DLK 0/0, PL 0/0

oči – negativní, gonio – negativní

 

Tento vrch je velká srdcovka! Maminkou bude Beruška, pro kterou je to její druhý vrh. Tentokrát nevyužiji její vlohu pro hnědou barvu a narodí se samá černá štěňátka, ale některá z nich gen hnědé barvy ponesou. 
Tatínka jsem vybírala dlouho. Po minulé zkušenosti, kdy nám Berry připravila infarktovou situaci s rychle vyskočeným progesteronem, jsem hledala pejska v dojezdové vzdálenosti "na pohodu". Pátrala jsem u nás i v zahraničí až přišla zajímavá myšlenka. Proč nepoužít můj vlastní odchov? Nápad mne nadchnul a tak jsme vymysleli krytí Sheldou. 
Shelda se narodil jako třinácté štěňátko v prvním vrhu moji milované Renie a úžasného švédského frajera Trassela. Odcházel od nás jako poslední a našel tu nejlepší rodinu co jsem si mohla přát. Jeho posláním mělo být hlavně práce na honech v bažatnici. Ale zkoušky a výcvik pánečka Sheldy nadchly a tak v necelých dvou letech měl složené OVVR, Podzimní zkoušky a dokonce Všestranné zkoušky!!! Ani na výstavách se neztratí! Je to krásný, elegantní pes, s mohutnou kostrou, krásným pohybem a nádhernou hlavou. 
Štěňátka z tohoto vrhu budou hlavně velcí mazlíci a předpokládáme, že po obou rodičích zdědí chytání za ruce nebo různé části oblečení a vodění za ně. Samozřejmě čekáme velké nadšení pro všechny činnosti co si budoucí majitelé vymyslí. 

DSC_1222 13 9 DSC_0404 21 monts