Duffy

Byl pátek večer, chystala jsem se strávit ho s holkama v poklidu u televize, když mi pípl email. 
Stálo v něm, že jedna rodina, která má naši holčičku z vrhu F, se nezvládá o ni starat z časových důvodů. Žádný chovatel si tuto situaci nepřeje, ale nechtěla jsem je v tom nechat a slíbila, že se budu snažit holčičce najít nový domov. A protože v sobotu po obědě měli přijet její sourozenci, domluvili jsme se, že Duffynka u nás stráví víkend. 
Přijela v sobotu ráno. Nadšená byla především Mia, která v ní hned našla parťačku na řádění a všechny hry. Během dopoledne jsme se dohodli s její rodinou, že ji začnu nabízet a hledat novou rodinu. 
Odpoledne se sourozenci a kamarády bylo moc fajn a Duffy si ho opravdu moc užila. Pomalu se ozývali první zájemci a mezi nimi jsme si psaly s majitelkou naší holčičky Enshine Markétou. 
Neděle byla prima. Duffy se u nás zabydlela, holky ji okamžitě vzali do smečky a já se do ní hrozně zamilovala. Je to naprosto úžasná holčička. Malá dračice, která je chytrá, ale přitom velice milá a mazlivá. Byla jsem ztracená. 
S Markétou jsme se domluvily, že se odpoledne přijedou se Shiny podívat, protože moje srdce moc chtělo, aby u nich Duffy skončila. První shledání těch tří bylo něco na co nikdy nezapomenu. Shiny s Duffy si okamžitě padly do oka. A to tak, že to vypadalo, že k sobě dávno patří. Viděli jsme několik okamžiků, kdy si Shiny Duffy doslova hlídala. Byl to krásný konec nebo vlastně začátek celého příběhu. Duffy ještě v neděli odjela do nového domova s holkama a je tam moc šťastná a veselá. Zároveň zůstává v našem společném vlastnictví. Děkuji za všechno holky moje! 

 

DSC_1421 SONY DSC Kačenka EDS16 DSC_0613